Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy umeblowane Borów - Oferty sprzedaży i wynajmu

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 539 000 zł111 m² 13 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Dom Parterowy z basenem/ lux/pkp/wrocław 20km Prowizja 0% bez prowizji Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł109,50 m² 14 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Przedstawiamy nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany w urokliwej miejscowości Borów, zaledwie 22 km od Wrocławia. To propozycja idealna dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Borów

Borów,dolnośląskie

1 539 000 zł110 m² 13 990,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Borów

Borów,dolnośląskie

220 000 zł120 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Sprzedam zadbany dom gotowy do zamieszkania plus 14 arów działki. Wokół domu jest zadbany ogród z altaną, nasadzeniami, całość jest ogrodzona. Okolica jest spokojna. Oprócz ogrodu do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Borów,dolnośląskie

360 000 zł218 m² 1 651,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Witam, sprzedam dom jednorodzinny w Borowie, woj. dolnośląskie, powiat Strzelin, położony przy ul. Wrocławskiej w samym centrum gminy. To parterowy budynek z 1997 r. z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach